![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/16-680x340.jpg)
День знань — це особливе урочисте і зворушливе свято, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Новий навчальний рік в нашому закладі розпочався з урочистостей в Будинку культури.
Зі словами привітань до шкільної родини звернулися директор закладу Маротчак Ю.Ю. та заступник з навчальної роботи Попюк М. Д., побажавши всім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
На святі були присутні почесні гості: голова Конятинської ТГ Скрипчук О. І., староста Довгопільського старостинського округу Кусяк М. Ф., секретар Конятинської ТГ Паланиця Зоя Танасіївна. Скрипчук О. І. привітав учнів та учителів з новим навчальним роком і вручив грошові премії дітям, які влітку трудилися на благо громади. Після урочистої лінійки дзвоник покликав дітвору на Перший урок, присвячений 30-й річниці Незалежності України.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/4.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/8.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/6.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/5.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/6-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/7.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/9.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/10.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/11.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/12.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/13.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/14.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/15.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/18.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/20.jpg)