Бережемо стоматологічне здоров’я!

За ініціативи Буковинського державного медичного університету, зокрема кафедри стоматології дитячого віку в наш заклад завітали спеціалісти, які провели цикл стоматологічних оглядів учнів.

Заходи проведено за погодженням з Департаментами охорони здоров’я та освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації.

Науковці БДМУ під час оглядів аналізували дані стосовно стоматологічних захворювань задля покращення ситуації та збереження стоматологічного здоров’я юних буковинців.

Адже, як стверджують співробітники кафедри – профілактика та раннє виявлення різноманітних стоматологічних хвороб допоможе в майбутньому уникнути багатьох захворювань всього організму.

Зауважимо, що, крім обстежень, з дітками проводили і санітарно-просвітницьку роботу. Школярам розповідали про гігієну ротової порожнини: як правильно чистити зуби, як підбирати зубні щітки, пасти та зубні нитки, а також про сучасні програми і мобільні додатки, котрі у формі гри навчають берегти стоматологічне здоров’я.