1 Вересня – День знань

День знань — це особливе урочисте і зворушливе свято, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Новий навчальний рік в нашому закладі розпочався з урочистостей в Будинку культури.

Зі словами привітань до шкільної родини звернулися директор закладу Маротчак Ю.Ю. та заступник з навчальної роботи Попюк М. Д., побажавши всім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

На святі були присутні почесні гості: голова Конятинської ТГ Скрипчук О. І., староста Довгопільського старостинського округу Кусяк М. Ф., секретар Конятинської ТГ Паланиця Зоя Танасіївна. Скрипчук О. І. привітав учнів та учителів з новим навчальним роком і вручив грошові премії дітям, які влітку трудилися на благо громади. Після урочистої лінійки дзвоник покликав дітвору на Перший урок, присвячений 30-й річниці Незалежності України.