![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3077-680x340.jpg)
Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість. Працю педагогів важко оцінити, адже свої плоди вона дає не відразу: потрібен час, щоб зерна доброти, людяності й честі проросли і міцно вкоренилися в дитячих серцях.
3 жовтня учні 11-го класу Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (кл. керівник Маротчак М. Ю.) вітали своїх педагогів з прийдешнім Днем учителя, говорили їм слова пошани і вдячності за нелегку щоденну працю.
Зранку на подвір’ї закладу лунала музика, майоріли різнобарвні кульки, сповіщаючи довгопільчанам про вчительське свято. Випускники зустрічали педагогів з квітами та оберегом нашого народу – вишиваними рушниками. Також учні підготували оригінальні фотозони з кульок, квітів та дитячих світлин своїх наставників.
Після уроків в актовому залі одинадцятикласники влаштували неповторне свято для працівників закладу та вчителів-ветеранів.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3099-1024x761.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3165-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-08_14-05-21-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3206-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3212-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3218-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3222-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3227-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3254-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-08_10-19-15.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-08_10-21-59-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-08_11-55-21-1024x729.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-08_11-57-38-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3145-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-08_12-59-23н.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-08_11-04-33-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-09_11-18-02-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/изображение_viber_2019-10-08_17-14-55-1024x768.jpg)