День учителя в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість. Працю педагогів важко оцінити, адже свої плоди вона дає не відразу: потрібен час, щоб зерна доброти, людяності й честі проросли і міцно вкоренилися в дитячих серцях.

3 жовтня учні 11-го класу Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів (кл. керівник Маротчак М. Ю.) вітали своїх педагогів з прийдешнім Днем учителя, говорили їм слова пошани і вдячності за нелегку щоденну працю.

Зранку на подвір’ї закладу лунала музика, майоріли різнобарвні кульки, сповіщаючи довгопільчанам про вчительське свято. Випускники зустрічали педагогів з квітами та оберегом нашого народу – вишиваними рушниками. Також учні підготували оригінальні фотозони з кульок, квітів та дитячих світлин своїх наставників.

Після уроків в актовому залі одинадцятикласники влаштували неповторне свято для працівників закладу та вчителів-ветеранів.