![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0175-1-680x340.jpg)
28 лютого на базі Довгопільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Конятинської сільської ради відбулося засідання методичної циклової комісії вчителів математики та інформатики з проблеми «Навчальні проекти та їх роль у шкільному курсі математики та інформатики»
Учасників засідання зустрів учнівський парламент закладу із візиткою Довгопільського ЗЗСО. Було проведені уроки математики в 7 та 10 класах ( вчителі Кочерган Л.І. та Рильчук Г.Т.), паралельно уроки інформатики в 4 та 8 класах ( вчителі Кіндратяк І.Р. та Маротчак Ю.Ю. )
Виховний захід «Подорож країнами математики та інформатики» організували Маротчак М.Ю. та Тонієвич В.І. Підсумки засідання було проведено за круглим столом «Навчальні проекти та їх роль у шкільному курсі математики та інформатики»
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0175-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0184-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0168-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0185-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0187-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_4823-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_4824-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_4839-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0190-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0193-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0214-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0227-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0245-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSC_0248-1024x683.jpg)