Засідання методичних циклових комісій вчителів англійської мови, географії, історії

6 березня на базі Довгопільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулися засідання циклових методичних комісій вчителів англійської мови, географії, історії закладів освіти Конятинської сільської ради з проблеми “Інтегративна технологія навчання як засіб формування предметних компетентностей”.

Учасників засідання зустрів учнівський парламент закладу із візиткою Довгопільського ЗЗСО.

Відвідали бінарний урок у 7-Б класі (географія – англійська мова) “Австралія – найменший материк на землі” (вчитель Палійчук М.Д., Понипаляк І.М.), історія України (11 клас). Урок-семінар “Злочини Радянської влади проти українського народу” (вчитель Кочерган М.М.), а також позакласні заходи: 4 клас “Квест-гра “Привіт, весно!”” (вчитель Петросаняк Н.В.), “Географічний експрес” в 11 класі (вчитель Попюк М.Д.), “Урок-презентація книг про історичне минуле нашого краю” у 9-А класі (вчитель Кочерган М.М.). Із захопленням всі спостерігали фестиваль англійської пісні (керівники Понипаляк І.М., Мицканюк А.Д.). Гарні хвилини відпочинку подарувала психолог закладу Скидан М.І. музикально-танцювально терапією.

Завершальним етапом було засідання круглого столу з даної проблеми. Всі присутні відмітили високий рівень професіоналізму вчителів, які проводили уроки і заходи. Підкреслили, що питання інтеграції навчання – це вимога часу. Середня і старша школа повинна творчо підходити до нововведень НУШ.