![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC_1227-680x340.jpg)
У цьому році ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств пройшов 16 лютого 2019 року на базі Чернівецької гімназії №2. конкурсі взяли участь три учні закладу: Тодосійчук Христна, Юрнюк Владислав, Попюк Ангеліна За попереднім протоколом Тодосійчук Христина, учениця 11 класу зайнялі І місце ( Керівник Попюк М.Д.). ВІТАЄМО!!!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/DSC_1226-300x200.jpg)