Свято Знань в Довгопільському ліцеї

Вересень щедро сонцем зігрітий.

В школу повсюди сходяться діти.

Квіти барвисті в них у руках,

Вогники щастя ясніють в очах.

В кожного радісна усмішка сяє.

Дзвоником першим їх школа вітає.

Теплим осіннім промінчиком заглянув Першовересень у шкільну родину Довгопільського ліцею, зібравши разом учнів, учителів, батьків. Звеселився наш навчальний заклад, розквітло село від дитячих посмішок та щирих привітань.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися директор Маротчак Юрій Юрійович та заступник з навчально-виховної роботи Попюк Марія Дмитрівна.

Цьогоріч наш ліцей відчинив двері 22-м першокласникам, яких поведе до країни Знань Дом’юк Любов Дмитрівна. Сьогодні на святі їх супроводжували найстарші учні закладу – 19 одинадцятикласників, для яких розпочався фінальний і найбільш відповідальний рік у стінах ліцею. Невдовзі вони попрощаються зі своєю класною керівницею Малиш Світланою Михайлівною та всіма педагогами і розпочнуть нову, дорослу сторінку життя. Тож нехай щастить кожному з них!

В добру путь, дорогі школярі та школярки! Нехай цей рік принесе кожному багато нових досягнень, успіхів, а головне – мир і перемогу! Слава Україні!🇺🇦