![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-4-680x340.jpg)
24 грудня в 4-А класі Довгопільського ОЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок математики “Додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв’язування задач”, проведений Форгіль Г. М.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/5-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/7-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/8-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/9-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/10-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/11-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/12.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/13-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/14.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/15.jpg)
Конятинської сільської ради
24 грудня в 4-А класі Довгопільського ОЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок математики “Додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв’язування задач”, проведений Форгіль Г. М.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"