Останній дзвінок – 2021 (1-4 класи)

28 травня дзвінкоголосий шкільний дзвіночок пролунав для учнів початкової школи. Для четвертокласників він трішки сумний, адже знаменує прощання з першими вчительками, але й радісний водночас, адже попереду – нова сходинка шкільного життя, яка неодмінно принесе дітям багато цікавого.

З вітальним словом до присутніх в залі учнів, педагогів та батьків звернулися директор закладу – Маротчак Ю. Ю. та заступники з навчальної та виховної роботи – Попюк М. Д. та Кочерган Л. М. Учням – переможцям Всеукраїнських конкурсів вручено дипломи, а відмінникам начання – Похвальні листи.

Відмінники навчання 4-А класу
Відмінники навчання 4-Б класу
Переможці Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Переможці Всеукраїнського HUMAN-челенджу “Українська мова – важлива”
Переможці Всеукраїнської українознавчої гри “Соняшник”
Довгожданний Останній двінок дали Палійчук Іван та Ковалюк Єлизавета
Класний керівник майбутнього 5-А класу – Маротчак М. Ю. – зустрічає своїх вихованців
Класний керівник майбутнього 5-Б класу – Томнюк Б. О. – зустрічає своїх вихованців
Учасники сценарію з організаторами свята

Музичне оформлення – Мицканюк А. Д.