![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/photo_2021-05-14_16-54-50-680x340.jpg)
Звісно, людина не може відмовитися від використання дерев у своїй діяльності, проте вона може докласти всіх зусиль, щоб жити у більшій гармонії з лісом і природою в цілому.
Іронія долі: колись люди об’єднувалися в групи, щоб перетворювати ліси в поля, а тепер все частіше об’єднуються, щоб захистити природу, яка, безперечно, постраждала від нас. Саме тому всяка екологічна ініціатива є чимраз важливішою і може допомогти майбутнім поколінням знайти свій баланс із чутливою до змін живою природою.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/photo_2021-05-14_16-54-45-768x1024.jpg)