![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/8-680x340.jpg)
05 травня в Довгопільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів завітали поважні гості – депутат обласної ради Косован Ілля Миколайович, голова Конятинської ТГ Скрипчук Олексій Іванович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Фрей Дмитро Іванович.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/7-1024x777.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/6.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/4.jpg)
На знак подяки за активну участь в акції “Чисті узбіччя”, ініційованій Косованом І. М., закладу вручили цінні подарунки – тенісний стіл та ракетки. До відзначення учнів долучилися й спонсори – колишні випускники закладу – Михайлюк Роман Юрійович та Плегуца Василь Володимирович.
Щиро дякуємо за підтримку та заохочення!
Успіхів Вам у всіх добрих справах!