Досягнення учнів 11-А класу

20 листопада 2020 року учні 11-А класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Будьмо гідними” на платформі “Всеосвіта”, спрямованому на підвищення рівня сформованості національно-патріотичного світогляду підростаючого покоління.

Дипломи І ступеня здобули: Луцюк Владислав, Крижановська Сніжана, Рибенчук Христина, Фреюк Тетяна, Тодосійчук Дмитро, Гаращук Наталія, Луцюк Іванна, Киверо Василь, Кумариця Максим.

Диплом ІІ ступеня здобув Плегуца Богдан.

18 грудня учні цього ж класу взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Безпечний інтернет” на платформі “На урок”, спрямований на формування інформаційної грамотності та безпеки.

Дипломи І ступеня здобули: Гаращук Наталія, Крижановська Сніжана, Киверо Василь, Кричун Мирослав, Кумариця Максим, Плегуца Богдан, Поп’юк Ангеліна Павлівна, Поп’юк Ангеліна Дмитрівна, Рибенчук Христина, Фреюк Тетяна, Юрнюк Владислав, Тодосійчук Дмитро.

Дипломи ІІ ступеня здобули: Луцюк Іванна, Скрипчук Світлана.

Організувала участь у конкурсах класна керівниця – Тонієвич Тетяна Юріївна.