![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/изображение_viber_2020-09-07_13-45-56-680x340.jpg)
07 вересня в актовій залі школи відбулося перше засідання Ради дитячої організації “Веселка” згідно порядку денного. В засіданні взяли участь: педагог-організатор Джуряк Т. І., волонтери та голови центрів.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/изображение_viber_2020-09-07_13-45-591-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
07 вересня в актовій залі школи відбулося перше засідання Ради дитячої організації “Веселка” згідно порядку денного. В засіданні взяли участь: педагог-організатор Джуряк Т. І., волонтери та голови центрів.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"