1 Вересня – 2020

Горять яскраво грона горобини,
А на подвір’ї школи – гамір, сміх.
Дзвіночок на урок скликає всіх,
І звуки музики врочисто в небо линуть!
Ось зграйкою стоять випускники,
Для них дзвінок востаннє вже лунає.
Рік швидко пролетить… Це кожен знає,
І розійдуться стежечки-шляхи…
А ось розгублена маленька дітвора.
Батьки їх вперше привели до школи.
Вони такі щасливі, як ніколи!
Навчатися прийшла вже їм пора.
А школа радо всіх приймає вас –
Замріяних, веселих, відпочилих,
Готових до навчання, дружніх, милих.
Лунай, дзвінок! Дітей запрошуй в клас!

Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.

Цього року карантин вніс свої корективи у проведення свята. Зранку на шкільному подвір’ї відбулася урочиста лінійка для учнів 1-х та 11-х класів, по завершенні якої випускники завели першокласників до їхніх класних кімнат. О 9:00 пролунав двоник, який закликав учнів на Перший урок.

Учні 8 класу започаткували в своєму класі традицію – щороку першого вересня чіпляти на місток у їхньому квітнику символічний “Замок бажань”. Цьогоріч вони побажали здоров’я всій шкільній родині.

Надзвичайно радісно було і дітям, і вчителям нарешті зустрітися в стінах рідної школи, яка, як добра матуся, широко відчиняє двері для своїх дітей!