Перемога в конкурсі “Байдужість вбиває”

5 березня 2020 року в Зеленій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулось урочисте нагородження переможців обласного конкурсу соціальних відеороликів «Байдужість вбиває».

На заході були присутні представники Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів: керівники Слижук О. І., Джуряк Т. І., Черленяк М. І. та представник учнівської команди – фотокореспондент шкільного парламенту – Плегуца Б. І.
Надзвичайно приємно, що відеоролик саме нашого закладу посів І місце у номінації «учнівські відеороботи». Керівникам нашої команди вдалося поспілкуватися з кореспондентами Буковинського радіо і наступного дня в програмі “Точка дотику” можна було почути фрагменти інтерв’ю.

Ми щиро вдячні всім, хто сприяв створенню ролика: учням, вчителям, адміністрації закладу, батькам. Спасибі за Вашу підтримку! Це наша спільна перемога! Разом ми – велика сила!