![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/88052248_1106880676331747_3929585314208677888_o-680x340.jpg)
24 лютого учні Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів брали участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань.
Учениця 8 класу Кочерган Христина захищала роботу «Руслоформування в нижній течії р. Білий Черемош на початку ХХІ ст.» і здобула ІІІ місце (відділення географії, секція «Гідрологія»). Керівник – Палійчук М. Д.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/88295554_1106880716331743_595192891387674624_o.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/88321382_1106880469665101_8250458255210315776_o-1.jpg)
Учень 10 класу Юрнюк Владислав посів ІІ місце з роботою «Стихійні вітри в Буковинських Карпатах на початку ХХІ ст.: основні локалітети та особливості формування» (відділення географії, секція «Кліматологія та метеорологія»). Керівник – Поп’юк М. Д.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/87739340_1106880499665098_8567723374787166208_o.jpg)
Десятикласниця Поп’юк Сніжана здобула ІІІ місце за роботу «Село Довгополе у творчій долі Івана Франка» (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; секція «Українська література»). Керівник – Зюбак С. С.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/88246881_1106880739665074_5056118784562036736_o.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/88183195_1106880552998426_5833581193114681344_o.jpg)
Щиро вітаємо наших юних дослідників та їх керівників!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/88091785_1106880559665092_7730849787435548672_o.jpg)