Перемоги в конкурсі-захисті НДР

24 лютого учні Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів брали участь в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань.

Учениця 8 класу Кочерган Христина захищала роботу «Руслоформування в нижній течії р. Білий Черемош на початку ХХІ ст.» і здобула ІІІ місце (відділення географії, секція «Гідрологія»). Керівник – Палійчук М. Д.

Учень 10 класу Юрнюк Владислав посів ІІ місце з роботою «Стихійні вітри в Буковинських Карпатах на початку ХХІ ст.: основні локалітети та особливості формування» (відділення географії, секція «Кліматологія та метеорологія»). Керівник – Поп’юк М. Д.

Десятикласниця Поп’юк Сніжана здобула ІІІ місце за роботу «Село Довгополе у творчій долі Івана Франка» (відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; секція «Українська література»). Керівник – Зюбак С. С.

Щиро вітаємо наших юних дослідників та їх керівників!