![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/2-3-680x340.jpg)
6 грудня в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбулася тематична лінійка “Краса і велич символів Державних”, яку провели учні 5-А класу (кер. Петросаняк Н. В.).
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/1-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/3-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/4-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/5-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/6-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/7-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/8-2.jpg)
Конятинської сільської ради
6 грудня в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбулася тематична лінійка “Краса і велич символів Державних”, яку провели учні 5-А класу (кер. Петросаняк Н. В.).
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"