![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_11-40-47-680x340.jpg)
2 листопада в приміщенні Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів проходить ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії. Урочисте відкриття відбулося в актовому залі закладу. Всіх учасників та їх керівників привітали начальник відділу освіти Конятинської ОТГ ФрейД.І., директор закладу МаротчакЮ.Ю., заступник з навчальної роботи Поп’юкМ.Д., голова комісії природничо-математичного циклу РильчукГ.Т.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_11-38-29-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_11-39-20-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_12-03-57-1-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_11-42-01-1-1024x768.jpg)