Батьківські збори "Школа, сім'я, учні"

Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови навчально-виховного процесу і в класі, і в школі. Саме тому 27 жовтня в Довгопільському закладі загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори на тему “Школа, сім’я, учні”. Розпочалися вони з концертної програми, яку діти підготували для своїх батьків.

Для обговорення питань порядку денного перед батьками виступили директор закладу Маротчак Ю. Ю., заступник директора з навчальної роботи Поп’юк М. Д., соціальний педагог Синиця Т. В., психолог

Скидан Т. С.

У кінці зустрічі директор закладу подякував батькам за небайдуже ставлення до проблем школи та висловив упевненість, що вони і надалі не будуть шкодувати сил і часу й завжди спрямовуватимуть свої зусилля на досягнення успіху у спільній справі – вихованні успішної особистості.