![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/P8290009.jpg)
28 серпня 2019 року на базі Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів та в приміщенні центру культури, дозвілля та спорту села Довгопілля відбулась конференція працівників освіти Конятинської ОТГ.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/P8290086_2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/P8290015-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/P8290019-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/P8290081-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/P8290020_2-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/P8290008-1.jpg)
Конятинської сільської ради
28 серпня 2019 року на базі Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів та в приміщенні центру культури, дозвілля та спорту села Довгопілля відбулась конференція працівників освіти Конятинської ОТГ.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"