Обмін досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування

17 листопада в школу завітали лідери учнівського самоврядування Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Члени учнівського парламенту нашої школи радо зустріли дорогих гостей.

Директор школи Маротчак Ю.Ю. провів екскурсію по школі, під час якої гості ознайомилися з організацією роботи учнівського самоврядування класів. Це: класні кутки, ведення учнівської документації та структуру виховної роботи класу.

Практичними психологами школи Скидан Т.С., Скидан М.І. було організовано і проведено тренінгове заняття “Давайте, познайомимось”.

Наші гості були присутні на загальношкільній тематичній лінійці “І найперше було слово…”, яку підготували та провели учні 8-Б класу під керівництвом Кочерган Л.Ю. – класного керівника.

На довго запам’ятається ця зустріч, як і гостям, так і учням школи.