![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0615-680x340.jpg)
05 вересня в Довгопільському ліцеї розпочалося очне навчання. Цього дня з нетерпінням чекали учні, вчителі та батьки. Та найбільш хвилюючим цей день був для наймолодших учасників шкільного процесу – наших першокласників, котрі вперше переступили поріг Країни Знань.
Цьогоріч наша дружня родина поповнилася 26-ма учнями. Віримо, що вони впевнено долатимуть сходинки шкільної науки, а допоможуть їм у цьому перші вчительки – Форгіль Галина Миколаївна та Мороз Тетяна Іванівна.
На жаль, через війну в нашій державі, День знань не був таким урочистим, як раніше: першокласників та випускників привітала адміністрація закладу, традиційно пролунав перший дзвоник. Класні керівники провели уроки патріотизму “Ми українці: честь і слава незламним!” та уроки безпеки.
Дякуємо Богові та Збройним силам України за можливість знову сісти за парти та продовжувати навчальний процес. Віримо в нашу перемогу!
Слава Україні!
Героям Слава!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0598-—-копия-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0602-—-копия-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0615-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0593-—-копия-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0619-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0656-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0641-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-07_18-24-32-940-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-07_22-32-48-096-1024x461.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-07_19-47-53-260-769x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-07_21-44-40-706-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-07_18-26-29-353-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-07_18-58-36-593-1024x836.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0667-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-05_16-15-54-111-1024x534.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-07_10-10-59-698-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-05_15-09-24-529-1024x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-06_11-31-41-164-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-07_18-36-28-473-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0683-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/изображение_viber_2022-09-07_18-32-01-194-1024x606.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSC_0671-1024x683.jpg)