![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-16_19-03-34-462-1-680x340.jpg)
Довгопільський заклад висловлює щиру вдячність випускникові Оліневичу Сергію за цінний подарунок в кабінет біології – навчальний набір “Комахи”. Тепер вивчення біології стане ще цікавішим та легшим!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-16_19-03-34-923-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-16_19-03-34-462-1-1024x638.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/изображение_viber_2022-02-16_19-03-33-804-1024x774.jpg)
Конятинської сільської ради
Довгопільський заклад висловлює щиру вдячність випускникові Оліневичу Сергію за цінний подарунок в кабінет біології – навчальний набір “Комахи”. Тепер вивчення біології стане ще цікавішим та легшим!
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"