![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_1214-680x340.jpg)
24 грудня в рамках методоб’єднання вчителів початкових класів асистентом учителя Цвилинюк Т. В. та логопедом Скидан І. Ю. проведено захід “Рівність для всіх” з інклюзивною складовою.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_1213-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_1229.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_1223.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_1224.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_1225.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_1235.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_1233-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/DSC_1240-1024x683.jpg)
Конятинської сільської ради
24 грудня в рамках методоб’єднання вчителів початкових класів асистентом учителя Цвилинюк Т. В. та логопедом Скидан І. Ю. проведено захід “Рівність для всіх” з інклюзивною складовою.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"