![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/247736990_1552793905073753_1948132049773409617_n-680x340.jpg)
Досліджувати рідний край – це не тільки обов’язок кожного українця, але й надзвичайно цікава справа! 27 жовтня в цьому переконалися учні 6-х класів Довгопільського ОЗЗСО, які разом з керівницею фольклорно-етнографічного гуртка Джуряк Т. І. та вчителькою літератури рідного краю Слижук О. І. відвідали музей-садибу Юрія Федьковича.
Діти оглянули експонати – речі, які оточували Буковинського Соловія, почули багато цікавих фактів про нього, поринули в атмосферу ХІХ століття.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/247852104_1552794288407048_1894286831198968277_n-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/248722075_1552794235073720_4486735694657625294_n-1024x683.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/250059208_1552794458407031_4389052112830097196_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/250820037_1555434004809743_7985747506795961632_n-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/248777940_1552794385073705_5312557502395878604_n-1024x683.jpg)