![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/67883.001-625x340.jpg)
З нагоди Дня толерантності в Довгопільському ОЗЗСО І – ІІІ ступенів психологом Скидан Т. С. та керівником 3-А класу Домюк Л. Д. проведено годину спілкування “Що таке толерантність”.
Конятинської сільської ради
З нагоди Дня толерантності в Довгопільському ОЗЗСО І – ІІІ ступенів психологом Скидан Т. С. та керівником 3-А класу Домюк Л. Д. проведено годину спілкування “Що таке толерантність”.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"