![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-16_20-57-12-680x340.jpg)
Вчителі та учні Довгопільського закладу постійно дбають про красу пришкільної території, з любов’ю доглядають за квітниками, алеями. Саме тому наш односельчанин, підприємець і добрий господар – Гожда Олександр Михайлович – подарував для нашого закладу газонокосарку.
Висловлюємо щиру подяку Вам, пане Олександре, і бажаємо Вашій родині добра, злагоди і процвітання. Нехай всі добрі справи завжди сторицею повертаються до Вас!
З повагою та вдячністю
адміністрація, працівники закладу та учні.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-16_20-57-11-1-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-16_20-57-10-1024x768.jpg)