![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/2-2-680x340.jpg)
18 грудня в 10 класі Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок зарубіжної літератури “Жінка. Поезія. Кохання”, проведений Тонієвич Валентиною Степанівною.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/4-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/5-3.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/6-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/7.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/8.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/10.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/9.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/15.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/12.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/13.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/14.jpg)
Конятинської сільської ради
18 грудня в 10 класі Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок зарубіжної літератури “Жінка. Поезія. Кохання”, проведений Тонієвич Валентиною Степанівною.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"