![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/1-1-680x340.jpg)
18 грудня в 5-Б класі Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбувся відкритий урок українознавства ,,Солодке свято Миколая”, який провела вчитель Зюбак Світлана Степанівна.
Мета уроку: поглибити знання дітей про зимове свято нашої місцевості; розкрити образ великої людини – Святого Миколая, який увійшов у народну свідомість як заступник, чудотворець, помічник; ознайомити зі святом Миколая; сприяти розвитку мотивації до добрих вчинків, людяності; виховувати віру в силу добра; бажання впроваджувати і оберігати народні звичаї, почуття любові до традицій рідного краю.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/2-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/3-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/4-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/5-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/6.jpg)
Урок залишив відчуття дива, на яке чекаєш з дитинства, незважаючи на кількість років у паспорті!!
Хай для всіх Миколай Чудотворець стане опікуном щастя і затишку в родині!