![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_11-30-30-680x340.jpg)
4 грудня, напередодні Всесвітнього дня волонтера, в Довгопільський ЗЗСО І – ІІІ ступенів завітала шанована людина нашого краю – педагогиня, громадсько-політична діячка, голова волонтерського центру “Пенсіонер”, голова товариства “Просвіта” імені Т.Г.Шевченка у Путильському районі, письменниця – Валентина Юріївна Буняк. Варто зазначити, що ця поважна жінка є випускницею нашої школи, чим ми дуже пишаємося.
Зустріч з Валентиною Юріївною відбулася в актовій залі. Там були присутні адміністація закладу, педагоги, а також творчо обдаровані учні, які хотіли почути настанови з уст письменниці.
Насамперед Валентина Юріїівна подякувала заступнику з виховної роботи – КочерганЛ.М., а також усьому педагогічному колективу за добре організовану волонтерську роботу в закладі та вручила грамоту й подарунок.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_11-30-291-1024x767.jpg)
Також наша гостя потішила всіх гарною новиною – вірші наймолодших поетів Довгопільського закладу (Слижука Максима, Рильчук Елізи, Понипаляка Станіслава, Палійчука Івана, Малиш Мирослави, Малиш Марії)надруковані на сторінках літературно-просвітницького журналу «Українська ластівка»! Валентина Юріївна запросила до виступу юних літераторів і подарувала кожній дитині примірник журналу з їхніми поезіями.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_15-48-56-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_15-48-561-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_15-18-50-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_15-19-04-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_15-19-06-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_15-19-08-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_15-19-12-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/Рильчук-Еліза-768x1024.jpg)
На зустрічі письменниця презентувала присутнім три свої збірки – “Дочка гір”, “Мамина криниця” та “Весняні передзвони”. Це було дуже хвилюючою подією для всіх, адже не так часто ми можемо почути відгук про книгу з уст самого автора!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_11-30-29-767x1024.jpg)
Усі три примірники мисткиня особисто підписала й подарувала шкільній бібліотеці.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_22-30-00-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-09_11-30-30-1024x767.jpg)