![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_22-41-061-680x340.jpg)
03 грудня, згідно з планом рботи ШМО вчителів іноземної мови, відбувся відкритий урок німецької мови в 5-А класі на тему “Хобі”, проведений вчителькою Танасійчук Оленою Омелянівною.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_22-41-08-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_22-41-06-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_22-41-051-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_22-41-05-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_22-41-053-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_22-41-072-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_22-41-073-1024x767.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/изображение_viber_2020-12-06_22-41-071-1024x576.jpg)
Конятинської сільської ради
03 грудня, згідно з планом рботи ШМО вчителів іноземної мови, відбувся відкритий урок німецької мови в 5-А класі на тему “Хобі”, проведений вчителькою Танасійчук Оленою Омелянівною.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"