![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126877825_1320794281607051_5596065318832237987_o-680x340.jpg)
Учні 2-х класів зі своїми класними керівницями – Дом’юк Л. Д. та Реус Н. П. – здійснили екскурсію до водойм рідного села, завдяки чому поповнили свої знання з предмета “Я досліджую світ”.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126863507_1320794171607062_5305332262621693112_o-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126218760_1320794334940379_5926173586990239531_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126887898_1320794198273726_440820141173458681_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126907364_1320794148273731_3121335959031564955_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126908973_1320794234940389_1962114024131574709_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/127017849_1320794314940381_2155340726484639441_o-768x1024.jpg)
Конятинської сільської ради
Учні 2-х класів зі своїми класними керівницями – Дом’юк Л. Д. та Реус Н. П. – здійснили екскурсію до водойм рідного села, завдяки чому поповнили свої знання з предмета “Я досліджую світ”.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"