![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126939181_1320796498273496_8259178303724231162_o-680x340.jpg)
з 16 по 20 листопада в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів проходив Тижень патріотичного виховання “Моя країна – Україна” (керівники – ДжурякТ.І., СлижукО.І.)
Спільно з класними керівниками, вчителями фізкультури, вихователями ГПД, бібліотекарем проведено ряд заходів: конкурс віршів “З Україною в серці”, виховні години до Дня Гідності й Свободи “Незалежна і єдина моя рідна Україна”, спортивні змагання з волейболу між учнями 7-х класів, вікторину “Чи знаєш ти історію України”. В бібліотеці закладу діяла тематична виставка “Моя країна – Україна”. Учні 10-11 класів переглянули фільм “Ми – юний цвіт своєї Батьківщини”.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126939181_1320796498273496_8259178303724231162_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126859876_1320796911606788_4639161877304455779_o-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126857670_1320796724940140_8875097107033000296_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126842157_1320796658273480_3002382917954052736_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126837247_1320797358273410_2528421510049409918_o-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126843585_1320796574940155_3528000008546008389_o-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126868524_1320796774940135_6501096766609455118_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126843214_1320796534940159_8291370528502008963_o-1024x576.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126864712_1320796834940129_4101110450276279967_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126882466_1320797054940107_5751450395357706824_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126941110_1320797748273371_1848925703801503014_n-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-28_23-41-30-1024x741.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-28_23-42-04-1024x751.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/изображение_viber_2020-11-28_23-42-24-1024x742.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126899197_1320797318273414_233447502636368316_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126838944_1320798364939976_4598090825938697422_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/126950379_1320796988273447_8955092312710566266_o-1024x768.jpg)