![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125339830_1314407782245701_8958354008355501537_n-680x340.jpg)
9 листопада, у День української писемності та мови, у Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбулися заходи, спрямовані на поглиблення знань учнів з української мови, виховання любові й пошани до неї.
О 9:00 годині всі охочі долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.Протягом дня бібліотекарка Шкіряк К. В., а також вчителі укр. мови та літератури проводили бесіди з учнями 1-11 класів, розповідаючи про історію виникнення й традиції відзначення Дня української писемності та мови.Вчителями-філологами проведено шкільний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125155017_1314404312246048_2681739037482434293_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125128570_1314407538912392_4582693501954348214_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125182882_1314409198912226_1819383707121199101_o-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125183619_1314408125579000_3578856895000905568_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125208797_1314409362245543_1121361099233464543_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125307764_1314405175579295_4131452713464301441_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125307764_1314405175579295_4131452713464301441_n-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125326620_1314404048912741_83597728975388574_o-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125334507_1314408258912320_8551326510896091174_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125336525_1314404422246037_6725526712576184971_o-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125339830_1314407782245701_8958354008355501537_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125344473_1314409192245560_1980683538268823918_o-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125345951_1314403982246081_1445233130376457746_o-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125347639_1314406878912458_8958694118805922034_o.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125359143_1314409722245507_6176784644908028569_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125366807_1314405358912610_598370429527949505_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125404401_1314409575578855_8162474991600791154_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125406606_1314404525579360_8927564436287259800_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125415267_1314409085578904_5532120090060644154_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125416495_1314409308912215_2553617401062673125_o-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125434407_1314409915578821_1924676912594786709_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125456748_1314410068912139_6080152353286165900_o.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125463768_1314403908912755_3721489046434815230_o-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125479287_1314409095578903_8138216088747269081_o-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/125488207_1314404268912719_3371929363867163765_o-1024x768.jpg)