![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-14_20-48-592-680x340.jpg)
Учні 6-х класів зі своїми класними керівницями – Петросаняк Н. В. та Кусяк Т. І. здійснили екскурсію до лісу. Діти відпочили на природі, а також поспостерігали за тим, як рослини й тварини готуються до зимівлі.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-14_20-48-591-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-31_18-00-45-740x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-14_20-48-595-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-14_20-49-00-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-14_20-49-005-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-14_20-48-59-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
Учні 6-х класів зі своїми класними керівницями – Петросаняк Н. В. та Кусяк Т. І. здійснили екскурсію до лісу. Діти відпочили на природі, а також поспостерігали за тим, як рослини й тварини готуються до зимівлі.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"