![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-30_13-06-14-680x340.jpg)
З метою ознайомлення учнів зі шкільною бібліотекою, правилами користування книгами, порядком розміщення їх на полицях та запису читачів було проведене свято для другокласників “Посвята в читачі”.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-09-30_13-06-141-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-02_11-53-35-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-02_11-53-44-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/изображение_viber_2020-10-02_11-53-48-1024x768.jpg)
Конятинської сільської ради
З метою ознайомлення учнів зі шкільною бібліотекою, правилами користування книгами, порядком розміщення їх на полицях та запису читачів було проведене свято для другокласників “Посвята в читачі”.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"