![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/8-3-680x340.jpg)
До тебе, Україно, наша бездольная мати,
Струна моя перша озветься….
Леся Українка
25-26 лютого в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів під керівництвом бібліотекаря Шкіряк К. В., вчителів-філологів та класних керівників відбулися бібліотечні уроки “Нескорена Леся”.
Мета проведених уроків – ознайомити учнів із життям і творчістю Лесі Українки; розкрити образ ліричного героя; розвивати поетичну уяву, навички виразного читання віршованих творів; виховувати почуття любові до України.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/1-—-копия.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/2-—-копия.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/4-—-копия.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/5-—-копия-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/6-—-копия-1024x740.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/7-3-1024x768.jpg)