![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/3-2-680x340.jpg)
…І рани їхні вже не їм болять..
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…
Людмила Максимлюк
20 лютого в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів вшановували пам’ять Героїв Небесної Сотні. У вестибюлі закладу учні переглянули відеоролики, присвячені подіям на Майдані у лютому 2014 року. Також хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять героїв Путильщини – Чигрина Олександра, Зайця Олександра, Горбаня Дмитра, Потарайка Сергія, Ферлієвича Юрія.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/2-2.jpg)