![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/84714971_1089545158065299_6934982426112294912_o-680x340.jpg)
06 лютого 2020 року відбувся відкритий урок фізкультури в 3-Б класі на тему «Ловіння та передача м’яча від грудей, на місці та в русі» (вчительГаращук Надія Олександрівна).
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/84485462_1089545364731945_4461263189841018880_o.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/84604993_1089545214731960_5956749898702389248_o.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/84705736_1089545991398549_9014804297497444352_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/84836744_1089545334731948_5734990253194739712_o.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/85046490_1089545498065265_6942420764008120320_o.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/84897157_1089545268065288_8428426878024417280_o.jpg)
Конятинської сільської ради
06 лютого 2020 року відбувся відкритий урок фізкультури в 3-Б класі на тему «Ловіння та передача м’яча від грудей, на місці та в русі» (вчительГаращук Надія Олександрівна).
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"