![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/83352902_178497153260942_8341226341697323008_n-680x340.jpg)
Дитинство – це дивовижний час людського життя. Воно буває раз і не повторюється ніколи. Це час, коли навколо немає негараздів і світ наповнений фарбами, все нудне і сіре стає яскравим, барвистим і цікавим.
Нещодавно учні 3-А класу разом з батьками та класним керівником Буздугою Тетяною Миколаївною здійснили захоплюючу екскурсію до одного з відпочинкових комплексів Верховинщини, де гарно відпочили, оздоровилися та отримали масу позитивних емоцій.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82858110_1074236229596192_6986744989711597568_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82305270_1074236289596186_633050339452387328_n.jpg)
У такому ж дружньому колі третьокласники відвідали розважальний центр “Країна мрій” в м. Чернівці.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82642826_178497016594289_66102772205879296_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82720447_178494073261250_6638272139545804800_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82756821_178497489927575_2702336235153653760_n.jpg)
Також діти побували на озері в с.Чортория, де погодували лебедів.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82568056_178492929928031_2245955883613814784_n.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82653971_178492893261368_8699968226739617792_n.jpg)