![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/79943570_1046502572369558_7528517803721097216_o-680x340.jpg)
18 грудня в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбулася загальношкільна тематична лінійка «Ой, хто, хто Миколая любить…» за участі учнів 5-Б класу (керівник Кусяк Тетяна Іванівна).
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/80890442_1046502592369556_4078084319568986112_o.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/80301610_1046503032369512_5960232279660822528_o.jpg)
Конятинської сільської ради
18 грудня в Довгопільському ЗЗСО І – ІІІ ступенів відбулася загальношкільна тематична лінійка «Ой, хто, хто Миколая любить…» за участі учнів 5-Б класу (керівник Кусяк Тетяна Іванівна).
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"