![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/5-1-680x340.jpg)
6 грудня рада дитячої організації “Веселка” під керівництвом педагога-організатора Джуряк Т. І. привітала хлопчиків 1-4 класів з Днем Збройних сил України, подарувавши їм на пам’ять сувеніри.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/1-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/2-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/3-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/4-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/5-1.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/6-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/7-2.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/8-1.jpg)
Конятинської сільської ради
6 грудня рада дитячої організації “Веселка” під керівництвом педагога-організатора Джуряк Т. І. привітала хлопчиків 1-4 класів з Днем Збройних сил України, подарувавши їм на пам’ять сувеніри.
Copyright © 2024 Опорний заклад "Довгопільський ліцей"