![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/4-4-680x340.jpg)
Серед усіх наук, що відкривають людству шлях до пізнання законів природи, наймогутніша, найвеличніша наука – математика.
(С. Ковалевська)
24 листопада в приміщенні Довгопільського закладу загальної середньої освіти відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якій взяли участь 24 учнів 6 – 11 класів Конятинської ОТГ. Урочисте відкриття заходу відбулося за участі юних математиків, керівників команд, а також членів журі та оргкомітету. З вітальним словом до учасників звернулися: заступник голови оргкомітету, директор Довгопільського ЗЗСО МаротчакЮ.Ю.; керівник циклової комісії вчителів природничо-математичних дисциплін Рильчук Г. Т.; член оргкомітету, заступник директора з навчальної роботи Довгопільського ЗЗСО Поп’юк М. Д.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/1-6.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/2-5.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/3-5-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/5-2-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/6-1-1024x768.jpg)