![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-16_11-14-10-680x340.jpg)
«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани», – цей безсмертний вислів Максима Рильського відомий, напевно, кожному українцеві. Дотримуються цієї настанови й учасники ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, який 16 листопада відбувся в приміщенні Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів Конятинської сільської ради.
На урочистому відкритті конкурсантів привітали заступник голови оргкомітету Маротчак Ю. Ю., голова журі Шкіряк Г. М., член оргкомітету Поп’юк М. Д.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-16_11-11-00-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-16_11-20-24-1024x758.jpg)