![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/20191023_124954-1-680x340.jpg)
Любов до рідного краю починається з дитинства. Вона – у дзюрчанні струмочка, у шелесті осіннього листу, в задумливій пісні гірських смерек. Як можна не захоплюватися красою природи, коли вона так і манить до себе!
Нещодавно учні 3-Б класу (гурт «Соколята») разом з учителькою Котельбан Г. В. здійснили захопливу екскурсію до лісу. Діти мали змогу спостерігати, які зміни відбуваються в природі восени, подихати свіжим гірським повітрям, насолодитися мальовничими карпатськими краєвидами.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/20191016_135642-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/20191016_141236-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/20191016_141308-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/20191023_124741-1024x768.jpg)