![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-10_11-04-281-680x340.jpg)
10 листопада в приміщенні Довгопільського закладу загальної середньої освіти проходить ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, в якій беруть участь учні 7 – 11 класів Конятинської ОТГ. Урочисте відкриття заходу відбулося за участі юних хіміків, керівників команд, а також членів журі та оргкомітету. З вітальним словом до учасників звернулися: заступник голови оргкомітету Маротчак Ю. Ю., голова журі Дудка Галина Михайлівна, член оргкомітету Поп’юк М. Д.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-10_11-03-491-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-10_11-03-49-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-10_11-03-492-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-10_11-04-301-1024x768.jpg)