![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-06_11-46-226-680x340.jpg)
Чарівна осінь дивує нас останніми теплими днями. Саме зараз – ідеальний час, щоб насолодитися красою мальовничих Карпат, зібрати лісові дари, вдихнути на повні груди аромат багряного листя.
Вчителі початкових класів Рильчук Н. Ю. та Різак В. Ф. виховують у своїх учнів ціннісне ставлення до природи. Саме тому вони провели для четвертокласників пізнавальну екскурсію «Чарівний світ рідних краєвидів», під час якої діти не лише дізналися багато цікавого про рідний край, а й отримали купу позитивних вражень!
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-06_11-46-244-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-06_11-46-25-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-06_11-46-211-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-06_11-46-21-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-06_11-46-20-768x1024.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-06_11-45-42-768x1024.jpg)