![](https://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_11-42-01-680x340.jpg)
2 листопада в приміщенні Довгопільського закладу загальної середньої освіти проходить ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Урочисте відкриття відбулося в актовому залі закладу. До всіх учасників та їх керівників з побажанням успіхів та хороших результатів звернулися начальник відділу освіти Конятинської ОТГ Фрей Д. І., директор Довгопільського ЗЗСО І – ІІІ ступенів Маротчак Ю. Ю., заступник директора з навчальної роботи Поп’юк М. Д., голова комісії гуманітраного циклу Шкіряк Г. М.
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_11-40-28-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_12-03-577-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_12-03-57-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_12-03-577Ш-1024x768.jpg)
![](http://dovg-school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/изображение_viber_2019-11-02_11-42-011-1024x768.jpg)